Szczegóły szkolenia / imprezy

Dzień Doradcy Podatkowego - Lubikówko
Kategoria: Dzień Doradcy Podatkowego
rodzaj: Impreza
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 0.0
Zgłoszenia: 49 / 80
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2019-05-10
Data zakończenia: 2019-05-10
Organizotor:  Lubuski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           


ZAMKNIĘTA LISTA UCZESTNIKÓWKoleżanki i Koledzy

Doradcy Podatkowi

 

Z okazji Dnia Doradcy Podatkowego Zarząd Lubuskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych zaprasza Koleżanki i Kolegów oraz pracowników Kancelarii na piknik, który odbędzie się dnia 10 maja 2019 roku w Folwarku AMALIA w Lubikówku.

 

Folwark Amalia to wyjątkowe miejsce stworzone dla wszystkich, umiejscowione w malowniczej scenerii, nad brzegiem najczystszego jeziora Pszczewskiego Parku Krajobrazowego - Jeziora Lubikowskiego.

 

Spotkanie będzie okazją przede wszystkim do wspólnego spędzenia czasu i odpoczynku na łonie natury. Odpoczynek, dla chętnych, będzie urozmaicony atrakcjami sportowo-rekreacyjnymi. Przewidziany jest "wielki” turniej sprawnościowo-intelektualny między naszymi biurami i kancelariami. Za udział w turnieju przewidziane są "wielkie” nagrody. Ponieważ tematem przewodnim pikniku będzie "odpoczynek i błogie nicnierobienie", do wspólnego spędzenia tego czasu gorąco zapraszamy pracowników naszych Kancelarii. Do dyspozycji mamy całe jezioro, ogromną plażę, na trawiastej części boisko do pokopania piłki, boisko do siatkówki, dużo więc zależy od nas samych i naszych pomysłów.

 

Aby było weselej i śmieszniej prosimy o przybycie w  nakryciu głowy. Za najciekawsze przewidziana nagroda.   

 

Rozpoczęcie pikniku planujemy na godz. 11:00 pod wiatą grillową przy kawie i ciastkach. Abyśmy nie opadli z sił w trakcie zabawy, przed spotkaniem przy grillu zapraszamy na gorącą zupę. Biesiadę grillową zaplanowaliśmy na godz. 16:00.

 

W pikniku udział mogą wziąć doradcy podatkowi oraz pracownicy ich kancelarii.

 

Odpłatność za udział w pikniku wygląda następująco:

·        doradca podatkowy – BEZPŁATNIE

·        pracownik kancelarii doradcy podatkowego – 123,00 zł brutto

 

Wpłaty za udział w pikniku prosimy dokonywać na konto Lubuskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych, ul. Bohaterów Westerplatte 11 lok. 325, 65-034 Zielona Góra: mBank S.A. 54 1140 1124 0000 4004 3000 1014

 

Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w Folwarku Amalia w terminie 10/11 maja 2019 roku. Koszt noclegu wynosi 60,00 zł brutto od osoby. Dodatkowo można wykupić śniadanie w cenie 25,00 zł brutto od osoby. Rezerwacji noclegów dokonują Państwo indywidualnie kontaktując się bezpośrednio z Folwarkiem Amalia tel.: 603-838-407, e-mail: info@folwarkamalia.pl. Płatność indywidualnie na miejscu.

   

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie poprzez panel mDoradca do dnia 22 kwietnia 2019 roku. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Nie przyjmujemy zgłoszeń powyżej ustalonego limitu. Wszystkie zgłoszenia ponad limit będą przyjmowane na listę rezerwową, a miejsca będą przyznawane w miarę dostępności.

 

W przypadku rezygnacji z udziału w pikniku doradca podatkowy zobowiązany jest zawiadomić o tym fakcie organizatora pikniku pisemnie (decyduje data wpływu pisma do biura Oddziału) lub dokonując rezygnacji poprzez panel mDoradca najpóźniej do dnia 23 kwietnia 2019 roku pod rygorem obciążenia kosztami pikniku za zgłoszonego pracownika. Nieobecność na pikniku nie jest jednoznaczna z rezygnacją oraz nie zwalnia z dokonania opłaty za zgłoszonego pracownika.

 

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołana pikniku, jeśli do udziału zgłosi się mniej niż 20 osób.

 

Organizator może utrwalać i dokumentować przebieg spotkania, stąd wizerunek osób uczestniczących w spotkaniu może zostać utrwalony, a następnie rozpowszechniony dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych lub promocyjnych Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

 

Akceptacja warunków uczestnictwa stanowi wyrażenie zgody na powyższe.

 

 

Kategorie szkoleń

Kontakt

tel.: (68) 478 45 25
Lubuski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych

ul. Bohaterów Westerplatte 11 pok. 325
65-034 Zielona Góra

tel. (68) 478 45 25
fax. (68) 478 45 25

x
x