Szczegóły szkolenia / imprezy
Czwartkowe spotkanie podatkowe - Zielona Góra
Kategoria: Podatkowe
( Warsztaty )
Punkty kwalifikacji do zdobycia: 3.0
Zgłoszenia: 6 / 20
Koszty:  0.00zł (Cena dla doradcy niezalegającego ze składkami)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego do 240 zł)
0.00zł (Cena dla doradcy zalegającego od 240 zł)
Termin:  Data rozpoczęcia: 2018-10-25
Data zakończenia: 2018-10-25
Organizotor:  Lubuski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych;
           

Zarząd Lubuskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Z A P R A S Z A

na "Czwartkowe spotkanie podatkowe"

 


25 października 2018 roku

(godz. 16.30 – 18.30)Spotkanie przeznaczone jest wyłącznie dla doradców podatkowych, a udział w nim jest bezpłatny. Lubuski Oddział KIDP zapewnia dla każdego uczestnika kawę/herbatę, natomiast dalsze zamówienia uczestnicy składają we własnym zakresie.


Celem spotkań jest dyskusja nad obowiązującymi przepisami podatkowymi i innymi zagadnieniami wspierającymi funkcjonowanie kancelarii oraz omawianie bieżących problemów zawodowych. Doradcy podatkowi uczestniczący w spotkaniu otrzymają 3 punkty z tytułu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.


  

Miejsce spotkania:

ForRest Hotel & Restaurant

ul. Racula - Głogowska 4a

66-004 Zielona Góra

(SALA VIP)

 

Więcej informacji o miejscu spotkania na stronie:

www.for-rest.pl


  

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 19 października 2018 r.


Organizator może utrwalać i dokumentować przebieg spotkania, stąd wizerunek osób uczestniczących w spotkaniu może zostać utrwalony a następnie rozpowszechniony dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych lub promocyjnych Krajowej Izby Doradców Podatkowych.
 
Akceptacja warunków uczestnictwa stanowi wyrażenie zgody na powyższe.


!!! Uwaga:
Aby zgłosić się na szkolenie należy kliknąć w powyższy przycisk "Zaloguj się do panelu mDoradca". Przeniosą się Państwo do panelu logowania systemu mDoradca a następnie po zalogowaniu się do szczegółów wybranego szkolenia. Aby zapisać się na szkolenie kliknij "Wyślij zgłoszenie". Na ekranie pojawi się formularz, który należy wypełnić i kliknąć na przycisk poniżej "Wyślij zgłoszenie".
O pomyślnym wysłaniu zgłoszenia na wybrane szkolenie będzie świadczyć mail, który dojdzie do Państwa po wysłaniu zgłoszenia. W mailu znajduje się link do potwierdzenia zgłoszenia na który należy kliknąć. Potwierdzić zgłoszenie można także z panelu mDoradca. Tylko w takim przypadku proces można uznać za pomyślnie zakończony. Potwierdzenie zgłoszenia nie jest jednoznaczne z przyjęciem na szkolenie.
podatki vat A A A podatki vat Wydrukuj Stronę
Kategorie szkoleń
»Na górę »Strona główna »Drukuj
,
© Krajowa Izba Doradców Podatkowych :: KIDP, KRDP, Ustawy, Prawo, Podatki, Doradcy podatkowi, Kontakt, Ogłoszenia, Izba, KRDP, Pliki
Projekt i wykonanie BerMar multimedia